Усіх львів’ян та гостей міста запрошують на виставку особливих художників «Ковчег мрій»

Впалаці культури ім. Гната Хоткевича триває виставка «Ковчег мрій», яку приурочено 10-літтю «Ляршу» в Україні. Це особлива виставка, адже створили картини особливі вихованці ГО «Лярш-Ковчег»!

Виставка картин проходить в рамках проекту «Два кроки на зустріч світу», за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ, а також фундації Чарльза Стюарта. Мета проекту – привернути увагу громадськості до людей із розумовою неповносправністю, які через свою особливість часто залишаються на маргінесі, не приймаються суспільством, вони – не помітні для сусідів, жителів вулиці, району, міста.

«Уже упродовж 10-ти років ГО «Лярш-Ковчег» працює з людьми із розумовою неповносправністю, яких у спільноті називаємо Друзями. Так от: свої мрії, бачення світу на папері зобразили люди з особливими потребами з майстерень «Ляршу» разом з асистентами організації та запрошеними художниками. Кожна картина – це особливі, своєрідні бачення нашого світу, зібрані разом на великий «Ковчег мрій». Для декого з Друзів це перша спроба на широкий загал представити свої роботи», – розповіли в ГО «Лярш-Ковчег».

Як повідомили організатори, картини можна придбати за благодійну пожертву, яку скерують на розвиток майстерень. Контакти ГО «Лярш-Ковчег»: м. Львів, вул. Перфецького, 11, тел.: 067 672 1169.

Виставка «Ковчег мрій» відкрилась учора, 21 березня, і триватиме вона ще два тижні. «Радо чекаємо на кожного! Приходьте самі і беріть приятелів!», наголосили в ГО «Лярш-Ковчег».

 

Поділитись: