Управління соціального захисту ЛМР прозвітувало про роботу у 2019 році

Сьогодні, 13 грудня, відбувся публічний звіт управління соціального захисту Львівської міської ради про діяльність у 2019 році. Під час звітування начальник управління Ігор Кобрин розповів про місцеві ініціативи в соціальній сфері, діяльність підпорядкованих установ, інвестиції в якість надання соціальних послуг, реалізацію програм  і нові проекти та досягнення  управляння у 2019 році.Також Ігор Кобрин подякував усім, хто працює і активно долучається до роботи у соціальній сфері міста.

«Насамперед хочу подякувати за нелегку щоденну працю усій нашій команді: фахівцям управління, працівникам наших установ, представникам громадських організацій, які співпрацюють з нами. Бо запорукою успіху нашого управління є саме спільна клопітка послідовна робота у соціальній сфері. Власне тільки разом ми можемо допомогти усім львів’янам, які потребують нашої підтримки. Тому сьогоднішній звіт  – не просто звіт управління, а звіт про роботу усієї нашої команди.

І ще одне: усі ці цифри, про які я сьогодні говоритиму, не просто «сухі» показники, а люди, яким ми допомогли », – наголосив Ігор Кобрин.      

Зокрема, під час звітування посадовець розповів про:

  • новий підхід до житлових субсидій та монетизацію пільг
  • місцеві ініціативи в соціальній сфері, а саме: запровадження відшкодування виплатучасникам АТО/ООС на проходження лікування АЛКО та НАРКО – залежностей в частині фінансування дороговартісного лікування; запровадженняодноразової допомоги Львівським військовослужбовцям-контрактникам; впровадження програми  запобіганню  та протидії  домашньому  насильству
  • інвестиції в якість надання соціальних послуг, а саме: закупівлю послуг для бездомних
  • діяльність підпорядкованих установ, а саме: створення мережі осередків при ЛМЦР  «Джерело»; відкриття Центру соціальної підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб (Угорська, 2)
  • реалізацію програм, а саме: програму про захист інтересів учасників АТО;комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей; програму розвитку паліативної допомоги на 2018-2022 роки;програму забезпечення доступностіжитлових приміщеньосіб з інвалідністю (крісла колісні) та осіб з інвалідністю по зору 1 групи; комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова
  • впровадження нових сервісів і нові проекти, а саме: соціальну ініціативу «Веселий автобус»; запуск мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику
  • фінансову підтримку громадських ініціатив, а саме:закупівлю солодких подарунків та продуктових наборів з нагоди свят; фінансування харчування в рамках кампанії «Соціальні акції з подолання бідності»
  • реалізацію заходів, а саме: цікаве дозвілля для осіб поважного віку; акцію «Безкоштовний одяг в цей чудовий день»
Поділитись: