Українському товариству сліпих – 88 років!

Сьогодні у Центрі Довженка відбулось свято з нагоди 88-ї річниці створення Українського товариства сліпих. На урочистості завітав начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин . Він привітав усіх присутніх та відзначив найактивніших учасників Львівського осередку подяками від громади міста.

«З величезною приємністю вручив активістам Львівського осередку подяки від громади міста. Дякую активістам та усій організації за активну позицію, за те, що ніколи не опускаєте рук, йдете до своє мети і завжди радієте життю. Отримав сьогодні виключно позитивні емоції. Вражений виступами виконавців та колективів і, звичайно, творчими роботами незрячих майстрів», – зазначив Ігор Кобрин.

Відтак, за активну громадську діяльність, вагомий внесок у захист незрячих, створення необхідних умов її інтеграції у суспільстві та з нагоди відзначення 88-ої річниці створення Українського товариства сліпих, подякою та пам’ятною монетою Короля Данила від громади міста нагороджено:

– Маслова Олександра,активіста ГО ЛТПО УТОС;

-Толопка Семена, активіста ГО ЛТПО УТОС, члена правління ГО ЛТПО УТОС.     

Свято з нагоди 88-ї річниці створення Українського товариства сліпих відбулось у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81). Під час заходу діяли виставка робіт незрячих майстрів, відбувся концерт творчих колективів та виконавців-членів УТОС. Захід фінансово підтримало управління соціального захисту ЛМР на суму у 40 тис гривень.

Теги: ,
Поділитись: