Львівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області надає послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Одним з профілів медичної реабілітації є медико-психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) – порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія.

Для кого?

Для учасників АТО (ООС),які після демобілізаціїофіційно працюють на підприємствах, установах та організаціях (є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) самостійно або в супроводі чоловіка/дружина та неповнолітніх дітей.

Ким надається?

Фондом соціального страхування України (постанова правління Фонду від 13.07.2017 №39).

На підставі?

– висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність реабілітаційного лікування за профілем медико-психологічна реабілітація (порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія). Який видається при наявності;

– довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1до постанови КМУ від 20.08.2014 № 413);

– паспорта;

– облікової картки платника податків;

– свідоцтво про шлюб та свідоцтва про народження дітей (у випадку супроводу членів сім’ї);

– заява (заповнюється в присутності представника Фонду).

Де проводиться?

У відділеннях відновного лікування санаторно-курортного закладу (за вибором), перелік яких оприлюднений на веб-сайті Фонду соціального страхування ( www.fssu.gov.ua → Діяльність Фонду → Медичні та соціальні послуги → Перелік санаторно-курортних…).

Який порядок отримання?

На підставі вищезазначених документів Фонд надсилає обраному санаторно-курортному закладу заяву застрахованої особи для узгодження дати заїзду і у разі підтвердження укладається тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду і санаторієм). Після завершення лікування Фонд перераховує санаторію кошти за фактично надані послуги з реабілітації (діагностичні та лікувальні послуги, послуги з харчування і проживання). Для членів сім’ї (чоловік/дружина та неповнолітні діти) Фонд оплачує харчування та проживання (без діагностичних та лікувальних процедур).

Важливо!

За час реабілітаційного лікування застрахованій особі видається листок непрацездатності за весь період реабілітації з урахуванням доїзду в санаторій та назад.

Тривалість лікування визначається та вказується у висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я в максимальних межах до 24 днів.

Додаткова інформація (консультації) за телефонами: 297-01-59

Поділитись: