Учасників АТО/ООС з інвалідністю запрошують долучитись до зустрічі «Верхи у майбутнє»

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій організовує ознайомчу зустріч «Верхи у майбутнє». Під час зустрічі, а її заплановано провести 16 березня, йтиметься про особливості іпотерапії як методу відновлення для учасників бойових дій.

Тренери зустрічі – учасник бойових дій, іпотерапевт Василій Ірха та його дружина Олександра Хандогіна, які уже успішно проводили заняття з іпотерапії із ветеранами у Полтаві, готові ділитися досвідом й у Львові.

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій запрошують долучитися до заходу учасників АТО/ООС з інвалідністю, а також ветеранів, які потребують психологічної допомоги у адаптації. Тож, усі охочі мають заповнити анкету: https://goo.gl/forms/EWrdhqZ1kd1kcELr2

Нагадаємо: іпотерапія (від грецького слова «гіппос» – кінь) – метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Іпотерапія використовується як метод реабілітації ветеранів у різних раїнах світу і має ефективні результати.

Поділитись: