Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Мета проекту створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України. 

Проект надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців. 

Участь у проекті безкоштовна.

Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

Шостий семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться у Львові 25-27 листопада 2019 року. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Львівської та Закарпатської областей.

“Почати життя з чистого аркушу та зрозуміти свої цілі в мирному житті” допоможуть тренери Центру соціально-психологічної підтримки “Ресурс” та організатори заходу ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uJbZ4d9JbQtDnqBeA  

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: або за телефоном 095-540-99-42 Наталя

Поділитись: