У жовтні троє львівських довгожительок відсвяткували свої уродини

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця три панянки відсвяткували свої уродини.

Зокрема, дві панянки відзначили свої 102-гі уродини: 14 жовтня Лідія Коніченко, а 20 жовтня Варвара Ковалевич приймали вітання з цієї нагоди. Ще одна уродинниця, Олександра Бурба, 13 жовтня відзначала 101-й День народження.

До слова, Варварі Ковалевич присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Вона народила і виховала п’ятеро дітей. У неї – 11 онуків, 7 правнуків, 4 праправнуків.    

Представники управління соціального захисту ЛМР привітали усіх ювілярок і ювіляра від імені нашої громади та вручили матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

У 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн. Загалом у цьому році уже відзначили свої поважні уродини 36 мешканців та мешканок нашої громади.

Теги:
Поділитись: