У вересні п’ятеро львів’янок поважного віку відзначили свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, у вересні свої уродини відзначили п’ятеро львів’янок: трьом із них виповнилось 100 років, ще двом – 101 та 102 роки.     

Так, свої уродини відзначила Ольга Горбунова: 1 вересня їй виповнилось 100 років. Надія Фадєєва відсвяткувала своє соте День народження 10 вересня, а наступного дня, 11 вересня, своє сторіччя відзначила Марія Маркарян. Віра Грицак 13 вересня приймала привітання з нагоди 102-річчя, а Ганна Марченко 20 вересня – з нагоди 101-ліття.

Представники управління відвідали уродинниць, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Поділитись: