У серпні п’ятеро львівських довгожителів відсвяткували свої уродини

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця чотири панянки і один пан уже відсвяткували свої уродини.

Зокрема, дві панянки відзначили свій столітній ювілей: 11 серпня Нінель Черевко, а 16 серпня Надія Жукова приймали вітання з цієї нагоди.

Нінель Черевко, до слова, науковця: вона 40 років пропрацювала у Львівській Політехніці. Пані Надія – доцент, кандидат технічних наук. А загалом у неї 50 років викладацького стажу.

Ще одна наша ювілярка, Надія Жукова, понад 50 років пропрацювала в фармацевтичній галузі. Зараз нею опікується міський терцентр.

У цьому місяці маємо й одного уродинника: 13 серпня Володимир Дац відзначив свої 102 роки.    

Крім того, 1 серпня 101 День народження відзначила Стефанія Тушницька, а 3 серпня з нагоди 103-річчя приймала вітання Ая Іоліна.

Представники управління соціального захисту ЛМР привітали усіх ювілярок і ювіляра від імені нашої громади та вручили матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Теги:
Поділитись: