У серпні четверо львів’ян поважного віку відзначили свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, у серпні свої уродини відзначили четверо осіб: три жінки та один чоловік. Двом із них виповнилось 100 років, ще двом – 101 та 102 роки.      

Так, свої уродини відзначила Стефанія Тушницька: 1 серпня їй виповнилось 100 років.   Ая Іоліна 3 серпня приймала привітання з нагоди 102-річчя, а Володимир Дац 13 серпня – з нагоди 101-ліття. Ще одна серпнева ювілярка, Анастасія Восканян, 31 серпня святкувала своє соте День народження.

Представники управління відвідали усіх уродинників, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.   

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Поділитись: