У Пункті незламності відбувся тренінг з домедичної допомоги

У Пункті незламності, який розгорнули у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81), відбувся тренінг з домедичної допомоги.

«Ми підготували тренінг спільно з Мальтійською службою допомоги. Сертифіковані працівники служби упродовж кількох годин відпрацьовували критичні ситуації з усіма необхідними засобами. Усі присутні отримали надзвичайно корисні та важливі знання», – розповіли у Центрі Довженка.

Участь у навчанні мали змогу взяти усі охочі. Потрібно було лише здійснити попередню реєстрацію. У Центрі Довженка, якщо будуть запити від львів’ян, планують проводити такі ж тренінги й надалі.

Нагадаємо також, що у низці Пунктів незламності діють різного роду заходи. Зокрема, фахівці Львівського міського центру соціальних служб започаткували серію тренінгів з психологічної підтримки. Вони відбуваються у Пункті незламності, який розгорнули в палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Тренінги відбувають щочетверга з 17:00 до 18:00 год. До групи психологічної підтримки можуть долучитися усі охочі.

Крім того, ознайомчі відвідини у Пункти незламності для людей літнього віку організували фахівці Львівського міського територіального центру соціального обслуговування. Людей у поважному віці знайомлять, власне, з самими пунктами Незламності та його можливостями. Тобто літні львів’яни знатимуть, де найближчий пункт, що у ньому можна зігрітися і випити чаю, що там є змога зарядити телефон.

Контакти гарячої лінії з питань Пунктів незламності: 050 555 4461; 032 297 58 80.

Поділитись: