У містечку «Маріяполіс» в родині переселенців народилась дівчинка

У родині Анжели та Володимира, які зараз мешкають у модульному містечку «Маріяполіс», – поповнення. Народилась донечка: батьки вирішили назвати її Аделіна.

Родина переїхала до Львова з Вознесенська, що у Миколаївській області. Жінка каже, що евакуювались одразу, як тільки змогли, щоб вона змогла народити дитину не під обстрілами, а її чотирирічний хлопчик Даниїл отримав можливість перебувати у спокійній атмосфері.

«Ми, на разі, плануємо своє життя у Львові. Вирішили тут охрестити нашу дівчинку. Вже й хресних батьків обрали. Це наші друзі з Харкова. Ми з ними потоваришували тут, у «Маріяполісі», – розповіла Анжела.

Координатори модульного містечка надають усю необхідну допомогу, яку потребує сім’я, особливо новонароджена дівчинка. А задля гарного настрою у день приїзду з пологового будинку родини навіть організували невеличке святкування.

Нагадаємо, що у червні в батьків багатодітної родини з Лимана, яка зараз мешкає «Маріяполісі», народився хлопчик. Його назвали на честь священика зі згромадження отців Селезіян святого Івана Боско отця Андрія, який є співкоординатором містечка «Маріяполіс».

Також у квітні в родині, яка мешкає у модульному містечку у Стрийському парку, сталося поповнення – народилася дівчинка Софійка. Батьки Софійки мають ще двох дітей. А приїхала родина до Львова з Добропілля, що у Донецькій області.

Загалом у трьох модульних містечках, що створені у Львові, мешкає близько двох десятків багатодітних родин. П’ять сімей – у яких п’ятеро та більше дітей. А загалом у всіх містечках живе 300 дітей.

Поділитись: