У лютому семеро мешканців Львівської громади відзначають свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця семеро панів та панянок святкуватимуть свої уродини. З них – одна панянка відзначатиме столітній ювілей, дві львів’янки – святкуватимуть 101-й День народження, ще одній панянці виповниться 102 роки, одному львів’янину – 103 роки. А дві лютневі уродинниці прийматимуть вітання з нагоди 105-ліття: святкуватимуть обидві пані День народження в один день.           

Зокрема, першою цього місяця своє День народження уже відзначила Зоя Тихонова: днями їй виповнилось 100 років. У пані Зої – чудова родина. У неї двоє дітей, п’ятеро онуків та 13 правнуків. Усі вони її бережуть і дуже люблять. А один із онуків, він захищає Україну на передовій, подарував своїй бабусі 100 троянд.

Представники управління соціального захисту ЛМР також відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн, а у 2023 році – 315 тис грн.

Теги:
Поділитись: