У лютому дві мешканки Львівської громади відзначили свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця двоє панянок, які мешкають у Сихівському районі Львова, відзначили свої уродини.

Зокрема, першою цього місяця своє День народження відзначила Наталія Михайліна: 8 лютого їй виповнилось 102 роки. Юлія Галас святкувала столітній ювілей 23 лютого.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали іменинниць, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже більше 15 років.

Загалом у 2024р. на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тис грн.

Поділитись: