У Львові за останню добу пунктами обігріву й нічліжкою скористались 50 осіб
За останню добу послугами пунктів обігріву скористалось 20 людей: у Центрі обліку (Кирилівська, 3a) перебувало 11 осіб, 9 – у пункті обігріву на Личаківській, 56.
Щодо відділенні нічного перебування Центру обліку, то учора там залишилось 30 людей. Соціальний патруль виявив на вулиці трьох бездомних: одна жінка погодилась поїхати у Центр обліку, двоє осіб відмовилось, але, водночас, отримали усю інформацію про те, де можна отримати допомогу у разі необхідності.
“До слова, до пунктів обігріву приходять зігрітися не тільки бездомні люди. Заходили студенти, був солдат, погрілися люди, що просто сильно змерзли, цілу ніч перебував чоловік, котрий запізнився на останній рейс до Яворова. Учора, наприклад, на Кирилівську, 3a зайшов іноземець, який повідомив, що прямував до Дюссельдорфа і пропустив свій рейс”, – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.
Попри те, що багато людей уже знає про існування пунктів обігріву, просимо усіх повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел: 233 14 79; 233 10 49 або на «Гарячу лінію»: 15−80.
Поділитись: