У Львові внесли зміни до програми про захист учасників АТО / ООС (надання 100 тис грн)

Сьогодні сесія Львівської міської ради внесла зміни до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520. Зокрема, дію програми про надання одноразової допомоги в розмірі 100 тис грн поширено на всю територію Львівської МТГ та збільшено її фінансування на цей і наступний роки, впорядковано черговість надання допомоги і передбачено пільгові категорії.

Як пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР, зважаючи на те, що до складу львівської громади увійшли 15 населених пунктів, збільшено фінансування програми: на 2021 рік — 105 млн. грн., на 2022 рік — 115 млн. грн.

Також деталізовано черговість надання цієї допомоги, збільшено відсоток (із 10 до 30) кількості отримувачів допомоги, які отримали і використали право на приватизацію земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку».

Водночас, уточнено перелік документів, які заявнику необхідно додати до заяви.

До слова, у новій редакції програма зватиметься так: «Програма про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС), а також членів сімей таких осіб».

Таблиця

Поділитись: