У Львові відкрили групу психологічної підтримки для дітей та підлітків

Для дітей та підлітків, які зараз мешкають у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, організували групу психологічної підтримки. 

«Під керівництвом сертифікованого психолога проекту «ПОРУЧ», діти та підлітки у безпечній та підтримуючій атмосфері опрацьовують свої переживання, тривоги та страхи, які виникли у них через війну та вимушений переїзд з дому.

В динамічній інтерактивній формі дівчата та хлопці опановують інструменти боротьби із симптомами травматичного стресу та заохочуються до взаємної підтримки», – розповіли в установі.

Загалом функціонує дві групи: одна – для дітей, друга – для підлітків. Для кожної із них передбачено по п’ять сесій. На тренінгу займається до шести дітей. По завершенні курсу психолог зустрінеться також з батьками і надасть їм рекомендації щодо подальшої роботи з дітьми.

ПОРУЧ – спільний проект Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер». А групова робота базується на програмі «Діти і війна: навчання технік зцілення».

Поділитись: