У Львові відкрили групи психологічної підтримки для дітей та підлітків

Для дітей та підлітків, які зараз мешкають у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, організували дві групи психологічної підтримки «Психологічна сієста». Діятимуть обидві групи у Центрі на постійній основі.

«Теми, які припрацьовує психолог з дітьми та підлітками, різняться. З молодшими, зокрема, психолог працює над управлінням емоціями, подоланням страхів, налагодженням стосунків з однолітками, вчителями та батьками. З підлітками фахівець опрацьовує питання профорієнтації, самооцінки, емоційного інтелекту, комунікативні навички, тайм-менеджмент», – розповіли в установі.

Дівчата та хлопці працюють у групах в динамічній та інтерактивній формі. Адже під час роботи психолог використовує нейропсихологічні ігри, арт-терапію, цікаві відео навчального характеру, а також казкотерапію.

Загалом в установі функціонує дві групи: одна – для дітей, друга – для підлітків. На даний час уже відбулося 4 зустрічі (2 – для дітей, 2 – для підлітків). Спілкуються вони з психологом один раз на тиждень: у середу або четвер. В групі займається по 4-5 осіб. Проводить заняття провідний психолог Центру соціальної підтримки Марія Лемішко.

Поділитись: