У Львові відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня білої тростини

Сьогодні у приміщенні Центру Довженка відбувся урочистий захід, приурочений Міжнародному дню білої тростини. Його організатор – ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих». Фінансову підтримку, а це 48 тисяч грн, надали в управлінні соціального захисту ЛМР.

Організатори урочистостей підготували виставку творчих робіт людей з вадами зору. Також відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності та виконавців. Участь участі в заході також взяли представники влади та місцевого самоврядування.

Від громади міста Львова людей з вадами зору привітав начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин. Також посадовець вручив відзнаки членам ЛТПО УТОС.

Так, за активну громадську діяльність, вагомий внесок у захист інтересів незрячих, інтеграцію їх у суспільство та з нагоди відзначення Міжнародного дня білої тростини, подяки від громади міста отримали: Ольга Вакуленко — членкиня Громадської організації «Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих»; Любов Ціздин — членкиня Громадської організації «Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

Загалом на обліку в управлінні соціального захисту ДГП ЛМР перебуває 1026 осіб з інвалідністю по зору. Місто  надає різні види підтримки незрячим людям. Це виражається в наданні фінансової підтримки на реалізацію проектів, заходів,  наданні матеріальної та продуктової допомог.

Довідка:

15 жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день білої тростини. В цей день, з метою привернення уваги владних структур, благодійників та громадськості до проблем людей з порушеннями зору, проводяться різноманітні заходи та акції.

Теги:
Поділитись: