У Львові відбудеться благодійний концерт-ярмарок «Незламні»

ГО «Eleos-Lviv» спільно з міським Центром соціальної підтримки організовують благодійні концерт та ярмарок «Незламні». Організатори мають на меті зібрати кошти на протезування українців – військових та цивільних, які втратили кінцівки внаслідок військової агресії росії.

Подія відбудеться у неділю, 23 жовтня, о 16.00 у храмі святого Володимира Великого, що на проспекті Червоної Калини, 89 (Сихів).

Під час події кожен охочий зможе пожертвувати кошти на протезування українців, купивши якийсь виріб чи солодощі на ярмарку, які власноруч виготовили волонтери та вимушено переміщені українки.

У програмі концерту – виконання музичних церковних та світських творів. Серед них – Гімн «Богородиця», «Аве Марія» Баха-Гуно, твори Шопена, Моцарта, а також пісні Січових стрільців.

Нагадаємо, у Першому медичному об’єднанні Львова створюють Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ. Завдяки цьому вже зараз медики лікують, протезують та реабілітують українців в Україні. З кожною людиною у центрі працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановили перші біонічні протези.

Довідка

Міський Центр соціальної підтримки у Львові опікується людьми з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та внутрішньо переміщених осіб. Заклад функціонує на вулиці Угорській, 2.

Поділитись: