У Львові відбудеться благодійний інклюзивний концерт «Відчинилося життя»

У Національному українському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької 9 травня о 18:30 відбудеться ювілейний концерт «Відчинилося життя» за участю оркестру заньківчан та незрячих солістів з різних куточків України. Виручені кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Під час концерту незрячі виконавці презентуватимуть різні міста: Львів, Полтава, Тернопіль, Кривий Ріг, Мукачево, Хмельницький, Вінниця, Миколаїв, Рівне. Особливі гості концерту – співачка Соломія Чубай, артисти гурту «Піккардійська терція» Андрій Капраль і Ярослав Нудик, скрипаль-віртуоз Олександр Божик, співачка і композитор Леся Горова, переможниця телевізійного конкурсу «Україна має талант!» Олена Ковтун, дует «Курінь» (Ярослав Нудик, Сергій Самойлюк). Наймолодшій учасниці концерту – 9 років.

«Глядачів очікують живий звук, цікаві дуети та несподівані рішення, атмосфера драйву та експресії. А ще незабутні враження і тривалий післясмак. У програмі концерту – українські та світові хіти, популярні мелодії, оркестрова музика, авторське виконання пісень, які стали обличчям війни.

Запрошуємо разом з музикантами і співаками провести чудовий весняний вечір і відсвяткувати 15-річчя концертного проєкту «Відчинилося життя» та підтримати Збройні Сили України», – запрошує Оксана Потимко, засновниця проєкту «Відчинилося життя».

Зазначимо, заснований у Львові інклюзивний проєкт «Відчинилося життя» не має аналогів у інших країнах Європи та в Україні. Оркестр Національного театру імені Марії Заньковецької – єдиний в Україні колектив музикантів, який 15 років поспіль співпрацює з обдарованими незрячими виконавцями України і різних країн Європи (Литва, Польща, Грузія, Швеція).

Протягом 2008-2023 років відбулося майже 90 концертів проєкту в усіх регіонах України, а також у Польщі, Литві, Швеції, Словаччині, Білорусії, Угорщині, Молдові. Проєкт об’єднав близько сотні музикантів, співаків, відомих українських і закордонних артистів.

Квитки можна придбати у касі театру та онлайн на сайті Concert.ua. Більше інформації шукайте тут , а також тут .

Поділитись: