У Львові у Пункті незламності виготовлятимуть маскувальні сітки

У Пункті незламності, який розгорнули у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81), плестимуть маскувальні  сітки для потреб військових. Спільну ініціативу започаткували Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та Центр Довженка.

«Для цієї роботи дуже потрібна тканина: її бракує. Особливо потрібна тканина білого кольору — це для «зимового» варіанту маскувальної сітки. І, звісно, дуже потрібні робочі руки. Тому просимо усіх небайдужих приходити до нас на сіткоплетіння або приносити білу тканину», – розповіли організатори.

Маскувальне покриття для військових можна плести у зручний час. Усіх зацікавлених осіб щодо участі у сіткоплетінні просимо звертатись за тел: 067 284 10 21.

Нагадаємо також, що у низці Пунктів незламності діють різного роду заходи. Зокрема, у Пункті незламності, що у Центрі Довженка, відбувся тренінг з домедичної допомоги. Якщо будуть запити від львівян такі ж тренінги планують проводити й надалі.

Також фахівці Львівського міського центру соціальних служб започаткували серію тренінгів з психологічної підтримки. Вони відбуваються у Пункті незламності, який знаходиться в палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Тренінги відбувають щочетверга з 17:00 до 18:00 год. До групи психологічної підтримки можуть долучитися усі охочі.

Крім того, ознайомчі відвідини у Пункти незламності для людей літнього віку організували фахівці Львівського міського територіального центру соціального обслуговування. Людей у поважному віці знайомлять, власне, з самими пунктами Незламності та його можливостями. Тобто літні львівяни знатимуть, де найближчий пункт, що у ньому можна зігрітися і випити чаю, що там є змога зарядити телефон.

Довідкові контакти гарячої лінії з питань Пунктів незламності: 050 555 4461; 032 297 58 80.

Поділитись: