У Львові триває голосування за претенденток на звання “Галицька пані – 2020”

У нашому місті традиційно організували конкурс краси, талантів та креативності «Галицька пані». Однак цього року конкурс відбудеться онлайн, і зараз триває голосування за претенденток. За звання панянки цього разу змагаються 20 учасниць із вадами зору.

Конкурс організувала Львівська обласна організація Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю “Українське товариство сліпих”, за фінансової підтримки управління соціального захисту ЛМР. Голосування за претенденток триває до 10 серпня.
«У нас знову конкурс, але цього разу – онлайн. Конкурс у такому форматі наша організація проводить вперше, тому дуже сподіваємося на підтримку і розуміння. Участь у конкурсі беруть 20 членкинь нашої організації. Учасниці змагаються у двох вікових групах: 35+ та 55+. Прошу підтримки і голосування. Усі учасниці дивовижно прекрасні, кожна по-своєму талановита: переглянувши відео, ви в цьому переконаєтесь. Ваші лайки, які ви поставите до 10 серпня 2020 року, як і підсумки журі, будуть визначати переможниць», – повідомила керівниця Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза

Переглянути відео кожної з претенденток та проголосувати, поставивши вподобайку, можна на сторінці у Facebook

Поділитись: