У Львові стартував унікальний соціальний проєкт

В перший день літа у БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького курії Львівської Архиєпархії УГКЦ стартував соціокультурний проєкт: “Соціально-психологічна підтримка маломобільних осіб або осіб з обмеженими можливостями”. Проект реалізовується за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Мета проєкту – соціалізація людей з обмеженими можливостями у м. Львові, через надання комплексу послуг, а саме: соціальний супровід від дому учасника проєкту до БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького, консультації ерготерапевта/реабілітолога та психолога, за потреби священника. Послуги надають соціально незахищеним, особам з інвалідністю, котрі самостійно не можуть вийти з дому і потребують соціального супроводу, в силу захворювання, котрі обмежують їхні фізичні можливості.

Власне, 4 червня відбулися перші заняття з психологом та ерготерапевтом/реабілітологом, соціальний працівник забезпечив повний супровід разом з водієм Шпиталю котрий прибув на спеціальному транспортному засобі з дому до благодійного фонду.

Під час першої зустрічі відбулося знайомство учасників між собою та психологом п. Оленою Вороною. Виявлено потреби , які має забезпечити психосоціальний супровід в рамках даного проєкту. Складено план проведення планових зустрічей , їх тематика та наповнення з максимальним врахуванням потреб та можливостей бенефіціарів. Ерготерапевт/реабілітолог Шпиталю Ірина Гавалко, надала кожному з учасників професійну консультацію. Складено план на наступні тижні, щодо індивідуальних консультацій згідно потреб учасників.

 

Поділитись: