У Львові старшокласників зі сімей у скруті готують до вступу у вищі навчальні заклади

У Львівському міському центрі соціальних служб триває профорієнтаційний проект «Простір вибору». Він покликаний готувати старшокласників зі сімей у СЖО до вступу у вищі навчальні заклади. 

«Цього разу учасники вчилися допомагати собі та іншим стабілізувати емоційний стан під час стресових подій, використовувати техніки саморегуляції та відновлення. А ще багато малювали та ділилися своїми ресурсними історіями», – розповіли організатори.

Проект довготривалий і триватиме аж до кінця літа. В його межах уже відбулось і ще передбачено ряд візитів. Зокрема, у Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет ім. Івана Франка; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; Львівський державний університет внутрішніх справ; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького; Український католицький університет.

Крім візитів у ВНЗ, проект передбачає тренінги, які допоможуть краще зрозуміти дітям що вони люблять та чим насправді хочуть займатись в майбутньому. Також будуть зустрічі з відомими людьми з надихаючими історіями успіху, заняття з психологами по самопрезентації, самоменеджменту. Завершальним етапом проекту стане «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів, які діють при ВНЗ.

Поділитись: