У Львові скерували майже 150 тисяч гривень на подорожі для дорослих людей з розумовою неповносправністю

Група дорослих осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, яких супроводжували асистенти-волонтери, побувала у Раковці. Ця одноденна мандрівка стала можливою завдяки соціальному заходу «Рівні можливості», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також фінансової підтримки Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, учасники мандрівки – півсотні осіб з розумовою неповносправністю, а також асистенти та волонтери, які їх супроводжували. У Раковці волонтери організували для учасників мандрівки цікаве дозвілля – ігри, спортивні активності, конкурси. Також усі побували біля найвідомішого місця Раковця – чудотворного джерела. Звичайно, для учасників мандрівки приготували смачний обід.

«Цей захід спрямований на активну соціальну реабілітацію та адаптацію у суспільстві і в побуті 50-ти дорослих людей з розумовою неповносправністю, їх соціалізацію, прийняття у міських громадах, піднесенню їхньої самооцінки, на забезпечення моральної підтримки для їхніх родин, а також набуття більшого практичного досвіду 24 асистентами і волонтерами», – додали у ГО «Лярш-Ковчег».

Загалом в межах заходу «Рівні можливості», попри подорож до Раковця, відбудеться ще чотири одноденні виїзди: в Домажир, Страдч, Дрогобич та Унів. Крім того, заплановано триденну подорож в с. ЯсеницяЗамкова, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Для мандрівників там організують похід на природу, до річки або в гори, спортивні ігри на природі, настільні ігри.

На ці мандрівки в управлінні соціального захисту ЛМР передбачили майже 150 тис гривень.

Поділитись: