У Львові розпочали прийом документів для надання одноразової допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій розпочав прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади.

Одноразова матеріальна допомога надається дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:

  • Дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн. на кожну дитину.
  • Дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн. на кожну дитину.
  • Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема: осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн. на кожну дитину та осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн. на кожну дитину.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун тощо) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою.

Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 29 вересня 2021 року.

Детальніша інформація та необхідний перелік документів за телефоном: 0322546116; 0679628325; 0507887238.

Поділитись: