У Львові презентували фільм «Неймовірно сліпий випадок»

Вчора у Першому українському театрі відбулась прем’єра короткометражного комедійного соціального фільму «Неймовірно сліпий випадок» – про пригоди двох незрячих друзів, знятого за підтримки Львівської міської ради. Від громади міста керівник управління соціального захисту Ігор Кобрин подякував творцям фільму та вручив відзнаки.

«Нам дуже потрібні такі фільми – дотепні, веселі, для усієї родини. Але, водночас, і з глибоким змістом – про труднощі, які щодня долають незрячі люди, для розуміння і руйнування стереотипів. Найкращим Оскаром для вас, пані Оксано, і для вашої команди, були оплески і усмішки в цій залі. Це було просто неперевершено! Дякую вам від всієї громади міста», – сказав Ігор Кобрин.

Зокрема, за формування інклюзивного світогляду громади та внесок у розвиток музичного мистецтва міста Львова, подяку від громади міста отримала Юлія Панченко – стилістка міжнародного інклюзивного концертного проекту «Відчинилося життя». Також за формування інклюзивного світогляду громади та вагомий внесок у розвиток кіномистецтва міста Львова, подяку від громади міста отримав Андрій Сніцарчук – заслужений артист України, актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, режисер та автор сценарію фільму «Неймовірно сліпий випадок».

Зазначимо, у короткометражному фільмі «Неймовірно сліпий випадок» вперше у головних ролях знімалися двоє незрячих аматорів – львів’янин Михайло Петрів та Василь Човбан з Мукачева.

До прем’єри запросили всю знімальну групу, гостей зі Львова та інших міст України, представників влади, акторів.

Поділитись: