У Львові понад 3500 людей з інвалідністю отримають матеріальну допомогу

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди у Львові людям з інвалідністю виплатять одноразову матеріальну допомогу. Цього року виплату отримають особи з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп, а також особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, грошову допомогу отримають

2933 особи з інвалідністю 1, 2 груп з дитинства, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді. Кожному мешканцю громади виплатять по 800 гривень. Загальна сума цих виплат складає 2 346 400 гривень.

Також допомогу у 800 грн отримають 736 осіб з інвалідністю 1, 2 груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України. Усі вони також мешкають у Львівській МТГ. На ці потреби у бюджеті міста передбачили 588 800 грн.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Довідка:

Міжнародний день людей з інвалідністю  відзначається щорічно 3 грудня. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей День покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Поділитись: