У Львові на період карантину самотніх та потребуючих людей забезпечують продуктами харчування і засобами першої необхідності  Львівська міська рада

Сьогодні в ефірі радіо «Люкс ФМ» начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин розповів, як під час карантину місто спільно з небайдужими забезпечують продуктами харчування і засобами першої необхідності усіх потребуючих і самотніх людей. Водночас, він наголосив, що така допомога — лише для найбільш потребуючих людей, а не для охочих мешканців, тож усіх просять бути свідомими.

«Цього року ми працюємо в особливому режимі — на час карантину забезпечуємо засобами першої необхідності, продуктовими наборами або іншими речами усіх потребуючих. Ми створили багатоканальну Гарячу лінію соціальних служб 0800 301 205, де працює 10 операторів, і саме там ми акумулюємо не тільки дзвінки від наших потребуючих мешканців, а й від людей і волонтерів, які хочуть допомогти або приносять певні продукти для соціально незахищених мешканців, а також великі мережі, які долучилися до допомоги і надають велику кількість продуктових наборів, засобів дезінфекції та інших речей, які потім розподіляємо відповідно до потреб, які надходять на нашу Гарячу лінію.

Звичайно, що всі люди, які доставляють продуктові набори, є захищені засобами індивідуального захисту, і стараємося доставляти, обмежуючи прямий контакт з людиною.

Окрім того, хотів би наголосити, що це — не подарункові набори, і ми не надаємо їх усім — це допомога для тих людей, які дійсно дуже потребують. Бо дуже багато літніх людей, які залишилися самотніми, одинокі мами і батьки, люди, які втратили роботу і не можуть вийти з помешкання, люди з інвалідністю — залишаються без засобів для життя. До прикладу, у Львові є 150 тисяч пенсіонерів і близько 40 тисяч осіб з інвалідністю, близько 4 тисяч одиноких мам, які самі виховують своїх дітей. Тому прошу, щоб люди виявляли свідомість і телефонували саме ті люди, яким дійсно необхідна ця допомога для того, щоб ми могли забезпечити саме тих, кому потрібно”, — розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.

Щоб долучитись до допомоги потребуючим — варто зателефонувати на Гарячу лінію соціальних служб за номером 0800 301 205 і соціальні працівники усе детально розкажуть.

«Цього року не буде Великоднього сніданку — такого, як кожного року, оскільки потрібно дотримуватися правил карантину. Але ми обов’язково для усіх тих людей, яких запрошували на Великодні сніданки, закупимо за бюджетні кошти продуктові набори і їх їм доставимо», — додав Ігор Кобрин.

Поділитись: