У Львові готові надавати психологічну підтримку містянам та внутрішньо переміщеним особам

Психологи міського Центру соціальних служб, релігійних спільнот, громадських організацій та платформ, практикуючі психологи безкоштовно надаватимуть психологічну допомогу усім, хто її потребуватиме. За психологічною підтримкою зможуть звернутися як мешканці нашої громади, так і люди, які у випадку загострення ситуації на кордонах України та повномасштабної російської агресії, вимушено приїдуть до Львова з інших регіонів країни.

«Під час останніх подій ми спостерігаємо, що у багатьох дорослих, дітей, а, особливо, у літніх людей, з якими працюють соціальні служби Львова, підвищився рівень тривожності. І це зовсім не дивно: тривожні чутки линуть звідусіль. Про агресію з боку Росії говорять усюди: у транспорті, магазині, по телебаченню. Ситуація напружена. І часом люди самостійно не можуть опанувати себе, впоратись із тривогою чи панікою. І ми просто мусимо допомогти їм пережити цей непростий час», – розповіла директор міського Центру соціальних служб Алла Горбач.

Загальну координацію роботи цієї «психологічної служби» здійснює Львівський міський Центр соціальних служб, що на вул. Театральна, 10. У разі потреби, люди зможуть зателефонувати на «Гарячу лінію», яка уже діє на базі установи за номером 0 800 307 305. У разі загострення ситуації, «Гаряча лінія» працюватиме в посиленому режимі.

Уже зараз психологи і психотерапевти міста, які долучились до цієї ініціативи, напрацьовують план координації допомоги.

«Пам’ятайте, інформаційна дезорієнтація – це ціль ворога. Заохочуємо читати лише перевірені офіційні канали інформації. І зберігати спокій та холодний розум», – додають у Центрі соціальних служб.

Поділитись: