У Львові друкуватимуть ще більше книг для дітей з порушенням зору

Львівський книговидавничий центр отримав новий брайлівський принтер для друку книг. З його допомогою зможуть збільшити обсяги рельєфно-крапкових книжок для читачів з порушенням зору. Також центр отримав обладнання для зшивання готових книжок шрифтом Брайля та жорсткі диски для зберігання інформації, на яких зберігатимуть створені Центром аудіокниги та фільми. Завдяки цій ініціативі більше 10 тисяч дітей з порушеннями зору з усієї України отримають доступ до якісних освітніх послуг.

Ініціативу реалізували у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії в межах впровадження проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України».

Обладнання передали Львівському обласному осередку ВГО «Українська спілка людей з інвалідністю – УСІ» для потреб Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», що є одним з найпотужніших книговидавничих центрів України з друку рельєфно-крапкових книжок.

«Ефективність і користь нового обладнання очевидна: тепер ми зможемо безперебійно створювати нові друковані літературні твори, не остерігаючись  виходу з ладу одного з брайлівських принтерів. Завдяки новому друкарському обладнанню організація вже не ризикує зупинити роботу над публікацією книжок шрифтом Брайля.

Величезна вдячність ПРООН, уряду Великої Британії, усім донорам та партнерам організації, котрі розуміють важливість місії Львівського центру книговидання», – зазначила Оксана Потимко, керівниця ресурсного центру Львівської політехніки.

Тепер у Львівському книговидавничому центрі зросте якість надання освітніх послуг для більш ніж 10 тис. дітей з порушенням зору з усієї України.

Поділитись: