У Львові до Великодня людям у потребі роздали понад 4 тисячі продуктових наборів

Традиційно, з нагоди Великодня управління соціального захисту придбало 1600 продуктових наборів для найбільш потребуючих мешканців Львівської МТГ з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та осіб, котрі мають порушення функцій зору та слуху. Ще 700 благодійних пакунків передали з БУ НРЦ «Джерело». Також, 1800 подарункових наборів купили у Філії допомоги вдома та соціальної адаптації Центру соціальних послуг «Джерело» для одиноких літніх людей та самотніх осіб з інвалідністю, які перебувають у них на обліку.  

«Найвразливіші мешканці нашої громади не залишились без продуктів: до Великодня вони одержали подарункові пакунки. Майже 850 громадян отримали продуктові набори через структурні підрозділи управління соціального захисту», – розповіли в управлінні соціального захисту ЛМР.

Решта пакунків передано для розповсюдження громадським організаціям та благодійним фондам. А це – УТОС, Фонд реабілітації незрячих, Українська спілка інвалідів, Українське товариство глухих, ГО «Львівська обласна організація Спілка політв’язнів України».

Фахівці Філії допомоги вдома та соціальної адаптації також уже передали великодні пакунки відвідувачам установи.

Нагадаємо також, що для незахищених та малозабезпечених мешканців нашої громади управління соціального захисту та підпорядковані установи підготували низку заходів. Серед них – Великодні сніданки, які відбуватимуться у двох локаціях міста: Українському католицькому університеті та Філії соціальної роботи з бездомними людьми.

 

Поділитись: