У Львові для воїнів АТО функціонують курси з вивчення англійської мови

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарська, 41 діють безкоштовні курси англійської мови: скористатись цією можливістю можуть воїни-учасники АТО/ООС та члени їх родин. Організовано ці заняття у співпраці з ГО «Anomaly», активісти якої, власне, й викладають курс.

 Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, у Центрі сформовано декілька навчальних груп: є група для учасників АТО, які вивчають англійську на початковому рівні; окремо проводять заняття для ветеранів АТО з інвалідністю; передбачено також дві вікові групи для дітей учасників АТО. Крім того, щопонеділка та щочетверга у Центрі діє ще один окремий курс – розмовний клуб з носієм мови «Speaking Club with Jim». Усі ці заняття відбуваються у приміщенні Центру. Тривалість кожного заняття від 1,5 до 2 годин, а дитячих – 1 година.

Загалом ці курси користуються достатньою популярністю: на даний час у кожній групі займається до 10 осіб. До речі, доволі часто на заняття приходять й військовослужбовці: вони відвідують розмовний клуб «Speaking Club with Jim», який саме розпочинає свою роботу в обідню пору – о 13:00 год. А ще зі задоволенням користуються можливістю вивчення англійської ветерани АТО з інвалідністю . Один  із них, до слова, є переможцем  Ігор Нескорених, які відбулись у 2017 році в Торонто, інший – член цьогорічної збірної України.

Попри вивчення англійської мови, у Центрі організовують багато цікавих заходів для «атовців». Серед них – «Школа юного захисника», «Історія успіху ветерана», «День сім”ї», «Родинна порадня ветеранів», «Клуб розвитку здібностей побратимів».

За словами заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, місто фінансово підтримує заходи, які організовує для захисників нашої Батьківщини Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Зокрема, на їх фінансування у 2020 році передбачено 409 тисяч гривень.

Поділитись: