У Львові для переселенців та врятованих ними котів влаштували фотосесію

Сьогодні – Всесвітній день котів. З цієї нагоди у Центрі соціальної підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб організували чудовий захід – фотосесію. Героями фотосесії стали мешканці установи, які приїхали до Львова через війну, а також їх врятовані котики.   

«Можливо, в інший час були б інші фото. Але цьогоріч в цей день хочемо усіх познайомити з маленькими пухнастиками, яких їх героїчні господарі разом з дітьми та батьками похилого віку рятували від війни. І робили це незважаючи на небезпеку.

Людяність – це небайдужість і відповідальність за тих, кого приручили! Тому також дякуємо тим львів’янам, які надають прихисток і людям, і тваринам! Адже, якщо кожен піклуватиметься про тих, хто потребує допомоги – це ще один крок до нашої перемоги», – наголосили в установі.

Загалом у Центрі соціальної підтримки та у трьох львівських модульних містечках разом зі своїми відповідальними господарями живе 35 котів. В однієї родини сталося поповнення: їх кицька народила трьох кошенят. «Двоє з них знайшли вже нові домівки у львівських родинах. Ось такі прояви інтеграції у нашу громаду», – додали у Центрі соціальної підтримки.

Довідка: 

Міжнародний день кота – неофіційне міжнародне свято на честь котів. Відзначається 8 серпня. Започатковане 2002 року Міжнародним фондом захисту тварин.

Поділитись: