У Львові для літніх панів та панянок організували танцювальний клас

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування відновив свою роботу танцювальний клас. Тож двічі на тиждень літні пани та панянки мають змогу відвідувати заняття з хореографії. А за бажання – ще й стати учасниками танцювального колективу терцентру «Відлуння сердець». 

У вівторок заняття з хореографії відбуваються у приміщенні МолоДвіж Центру, що на Чайковського,31, а у четвер – у Першій Львівській Медіатеці, що на Мулярській, 2А. Танцювальний клас діятиме на постійній основі.

За додатковою інформацією щодо участі у танцювальному гуртку у терцентрі просять звертатись у відділення соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а) за тел: 2314398.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях, концертах та театральних виставах. Для них організовують спортивні заходи, заняття з йоги, скандинавської ходьби, а також турніри з боулінгу та більярду.

У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: