У Львові для літніх мешканців міста організували змагання з боулінгу

Для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували турнір з боулінгу. Змагалися один з одним літні люди у боулінг-клубі «Десятка».

«Боулінг, насправді, дуже корисне заняття. Ця гра тренує м’язи, зміцнює руки і ноги, розвиває вправність та точність, навчає тримати рівновагу. А ще ця цікава та захоплююча гра просто подобається літнім спортсменам. Адже вона колективна, командна. Відповідно, літні люди мають змогу розважитись, поспілкуватися, разом провести час, отримати нові враження та позитивні емоції. Тому, за можливості, ми організовуємо невеликі змагання», – розповіли в установі.

Загалом у терцентрі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. В установі для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки. Кожне заняття відбувається двічі на тиждень.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: