У Львові для літніх мешканців міста організували змагання з більярдного спорту

Для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували змагання з більярдного спорту. Змагалися один з одним літні люди у клубі «BILLIARD CITY».

«Більярд, насправді, дуже корисне заняття для літніх людей. Ця гра не сильно навантажує організм, тренує окомір. Гравці привчаються до холоднокровності, ясності розуму, чіткості рухів, а також вони врівноважують свої емоції. А ще, це заняття – захоплююче проведення часу в компанії однолітків та друзів. Тому, за можливості, ми організовуємо невеликі змагання», – розповіли в установі.

Загалом у терцентрі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. В установі для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки. Кожне заняття відбувається двічі на тиждень. Крім того, відбуваються турніри з боулінгу.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: