У Львові для дітей з інвалідністю працює мистецький гурток

У Львівському міському центрі соціальних служб працює гурток «Творча майстерня». Зараз гурток функціонує у пяти районах міста. А відвідують заняття діти з інвалідністю.  

Фахівці із соціальної роботи щотижня проводять мистецькі заняття для дітей з різними захворюваннями. Усі заняття адаптовані. На них застосовують різні художні матеріали, техніки для розвитку творчості, моторики.

Кожне заняття має тему. Наприклад, зараз діти працюють з природними матеріалами на осінню тематику. На кожному із них присутні до восьми дітей з різними видами неповносправностей ментальних та фізичних. Допомагають дітям виконувати творчі завдання  фахівці – асистенти.

«Дуже важливо, що під час занять діти спілкуються, підтримують один одного, розвивають різні навички. Батьки в цей час можуть зайнятись творчістю разом із дитиною або ж поспілкуватись між собою, або ж вийти у справах. Таким чином, батьки, що доглядають дітей з інвалідність мають можливість відпочити», – розповіли у центрі.

На сьогоднішній гурток функціонує в п’яти районах міста та мікрорайоні Рясне. Працюють гуртки в приміщеннях бібліотек міста: в Сихівському районі – в бібліотеці на вул. Хуторівка, 24, в Франківському районі – в бібліотеці на вул.Симоненка 10, в Шевченківському районі – в бібліотеці на вул. Окуневського 3, в Рясне – в бібліотеці на вул. Ковалика 1, в Личаківському районі – в бібліотеці на вул. Винниченка,1, в Залізничному районі – в бібліотеці на вул. Патона 4/2. Працює гурток у кожному районі раз на тиждень.

Слід зазначити, що відбулись три великі виставки робіт дітей, учасників гуртка: «Погляд», «Архітектурно-графічний Львів» та «Я мрію..».

Поділитись: