У Львові діти з інвалідністю отримають по 1000 грн матеріальної допомоги

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, дітям з інвалідністю віком до 18 років, які зареєстровані у Львівській міській тергромаді, виплатять матеріальну допомогу.

Допомогу в розмірі 1000 грн отримають 3625 дітей. На ці потреби у міському бюджеті передбачили понад 3,6 мільйона гривень. Усі виплати будуть здійснені управлінням соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Окрім того, з цієї нагоди підпорядковані бюджетні установи управління соціального захисту ЛМР проведуть ряд атракцій та заходів. Серед них майстерки, ігри, екскурсії, різного роду активності та багато інших цікавих подій.

 

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ 

Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб

29.05.2024

БФ «Право на захист» провели інформаційну сесію щодо дотримання прав дитини в умовах війни, а також отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок військових дій. Відбулося дві сесії: перша – для працівників; друга – для батьків та опікунів.

29.05.2024

«Психологічна сієста для дітей» – зустріч групи психологічної підтримки для дітей на тему поінформованості про права дитини.

01.06.2024

Ментальний центр «Together» відвідає з дітьми циркову виставу.

01.06.2024

У модульному містечку на Сихові пройде майстер-клас з малювання для дітей.

01.06.2024

Дитячий соціальний арт-клуб «Янголята» спільно з дітьми із прихистку на вул. Тернопільській виготовлятимуть  картини з повітряного пластиліну для ЗСУ, а при нагоді діти зможуть зліпити щось за власним бажанням.

02.06.2024

«Спільнота Святого Егідія» (Школа миру) організовує екскурсію містом та смачні перекуси для дітей з модульного містечка на Сихові.

04.06.2024

У прихистку на вул. Тернопільській до Дня захисту дітей громадська організація «Triangle» проведе лекцію про булінг для підлітків 14-16 років. Говоритимуть про поняття булінгу, його причини і наслідки. Як захистити себе від булінгу, як реагувати, якщо діти стають свідками булінгу і яку відповідальність несе булер.

06.06.2024

У прихистку в с.Великі Грибовичі проведуть захід з іграми, піснями, руханками, рукоділлям, діти робитимуть плакат про права дитини, прикрашатимуть солодкі корзинки у Клубі Майбутнього (функціонує при церкві Євангельських Християн Баптистів у с.Великі Грибовичі).

КУЗТ Львівський міський центр соціальних послуг «Джерело»

04.06.2024

КУЗТ ЛМЦСПР «Джерело» організовує захід для дітей, що проживають у складних життєвих обставинах, з інвалідністю, з прийомних та опікунських сімей та ДБСТ. В програмі заходу передбачено виступи, банси та зони з різними активностями

Поділитись: