У Львові діти з інвалідністю отримають по 1000 грн матеріальної допомоги

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей діти з інвалідністю віком до 18 років, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді, отримають матеріальну допомогу у сумі 1000 гривень кожен. Про це повідомили в міському управлінні соціального захисту.

Загалом цю виплату отримають 3472 дитини. На ці потреби у міському бюджеті передбачено 3472000 грн. Усі виплати будуть здійснені управлінням соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Крім того, з цієї нагоди структурні підрозділи та підпорядковані бюджетні установи управління соціального захисту ЛМР проведуть ряд атракцій та заходів. Серед них майстерки, конкурси, ігри, екскурсії, різного роду активності та багато інших цікавих подій.

Довідка

Міжнародний день захисту дітей святкують щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 року у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначили в 1950-му році.

Поділитись: