У Львові діє пункт обігріву на вул. Кирилівській, при мінус 10°С запрацює додатковий

На найближчі дні синоптики обіцяють збереження холодної погоди. Аби потребуючі й бездомні люди могли зігрітись та поїсти, у Львові на вул. Кирилівській, 3а діє пункт обігріву. При мінус 10°C, ще один пункт обігріву діятиме на вул. Личаківській, 56. Водночас, мерія просить усіх містян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79.

Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, у Центрі обліку та нічного перебування пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 год (з 20:00 до 09:00 год для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). А пункт обігріву у приміщенні БО «Регіональний центр соціальної адаптації» на вул. Личаківській, 56 діятиме в робочі дні з 09:00 до 18:00 год й за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C.

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні люди можуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу. Працівники, які чергують у пункті обігріву, взаємодіють з екстреними службами міста», – зазначив керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Зазначимо, працівники Центру обліку інформують усіх бездомних осіб, які звертаються в установу, про пункти обігріву. Також про роботу Центру інформують під час соціального патрулювання. Також будівлі, в яких функціонуватимуть пункти обігріву, матимуть відповідні вивіски.

Поділитись: