У Львові 186 дітей учасників бойових дій отримали матеріальну допомогу на оздоровлення

Цього року 186 дітей учасників бойових дій, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді, уже отримали кошти на оздоровлення. Загальна сума виплат становить 856 тис грн.

Одноразову матеріальну допомогу надається дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:

  • дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн. на кожну дитину.
  • дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн. на кожну дитину.
  • дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн. на кожну дитину.
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн. на кожну дитину.

Прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, котрі мешкають у Львівській міської територіальній громаді, і який проводять у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових, ще триває. Останній день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги – 29 вересня 2022 року.

Програма оздоровлення дітей у Львові функціонує вже восьмий рік (з 2015 року). Варто зазначити, що у 2021 році дану матеріальну допомогу отримали 552 дитини учасників бойових дій на загальну суму 2 075 тис. грн.

Поділитись: