У Львівській МТГ майже 3000 людей з інвалідністю отримають матеріальну допомогу

Понад 3,7 млн гривень передбачили у бюджеті Львівської МТГ на матеріальну допомогу, яку щороку у грудні здійснює місто до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Ці кошти отримають майже 3000 осіб з інвалідністю 1 та 2 груп з дитинства.

«Так, грошову допомогу отримають 2966 осіб з інвалідністю 1, 2 груп з дитинства, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді. Зокрема, 1492 особи з інвалідністю 1-ї групи з дитинства одержать по 1500 грн, а 1474 особи з інвалідністю 2-ї групи з дитинства – по 1000 грн», – розповіли в міському управлінні соціального захисту.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Довідка:

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей День покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Поділитись: