У Львівській громаді столітні ювіляри отримуватимуть до Дня народження по  10 тис грн

Цього року у Львівській громаді свої сто та більше років відзначатимуть 68 осіб: 7 чоловіків та 61 жінка. Зокрема, 25 довгожителів відзначатимуть свій столітній ювілей, а 43 – 101 та більше років. У 2024 році усі поважні уродинники до Дня народження отримуватимуть удвічі більшу суму у порівнянні з попереднім роком: 10 тисяч гривень.  

Найбільше довгожителів цього року мешкає у Личаківському та Франківському районах – по 18 осіб. У Галицькому та Сихівському районах проживає 9 поважних уродинників.  У Залізничному районі Львова – 8 довгожителів. Найменше людей, яким цього року виповнюється 100 та більше років живе у Шевченківському районі: їх лише 6.

Аж 12 осіб, відзначатимуть День народження у березні. У грудні та листопаді святкуватимуть уродини по 8 мешканців нашої громади. У серпні прийматимуть вітання 7 львів’ян поважного віку, у жовтні – 6. По 5 осіб святкуватимуть у травні, червні і вересні. У січні – 4 уродинники, у липні та квітні – по 3. Найменше людей, яким цього року виповнюється 100 та більше років, відзначатимуть своє День народження у лютому: їх лише двоє.

Найстаршій мешканці нашої громади, Олені Рибалко, цьогоріч виповнюється 107 років. І святкуватиме вона свій День народження 2 червня. А першою у цьому році свої уродини відзначила Євгенія Тесленко: 10 січня їй виповнилось 100 років.

Усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Тим львів’янам, яким виповниться по сто років, на День народження з бюджету нашої громади нададуть одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 тис грн, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, – 10 тис грн.

Загалом у 2024 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тис грн.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога з нагоди уродин у 10 тис грн виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 9.01.2024 р № 5 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2024 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Поділитись: