У Львівській громаді понад 550 дітей отримають від Св. Миколая матеріальну допомогу

Понад 550 дітей, які мешкають у нашій громаді, до Дня святого Миколая отримають від міста фінансову допомогу. Зокрема, одноразову матеріальну виплату одержать діти до 18 років осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп та діти до 18 років осіб з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп. Також кошти отримають діти-сироти та діти, які перебувають під опікою та піклуванням, виховуються у дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях.

Зокрема, кошти одержать:

  • діти до 18 років осіб з інвалідністю по зору 1-ї та 2-ї груп. У нашій громаді мешкає 90 таких дітей. Загальна сума виплат – 135 тис гривень;
  • діти до 18 років осіб з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп. У нашій громаді мешкає 88 таких дітей. Загальна сума виплат – 132 тис гривень.
  • діти-сироти та діти, які перебувають під опікою та піклуванням, виховуються у дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях та зареєстровані у Львівській міській територіальній громаді. 373 дитини цієї категорії отримають до Миколая кошти. Загальна сума – 373 тис гривень.

Загалом виплату отримає 551 дитина. Загальна сума виплат становить 640 тис гривень. Кошти скерують з бюджету Львівської МТГ. Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Крім того, управління придбало 400 подарункових наборів з цукерками. На закупівлю солодощів скерували понад 78 тис гривень. Усі солодкі подарунки надали у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Фахівці установи, своєю чергою, передадуть пакуночки дітям наших захисників та захисниць.

Поділитись: