У листопаді троє мешканців нашої громади відсвяткували свої 100 і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували свої 100 і більше років. Так, вчора, 21 листопада свої 102-гі уродини відзначила Ксенія Савіцька.

«Пані Ксенія уже півстоліття мешкає у Винниках. Виховала двох доньок. Має онуків, які її дуже люблять і поважають. Ми відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень», – розповіли в управлінні соціального захисту ЛМР.

Загалом, у листопаді, окрім пані Ксенії, свої уродини відзначили ще двоє мешканців нашої громади. Ветерану Української повстанської армії Андрію Ковальському виповнився 101 рік, а Тетяна Філіппова приймала вітання з нагоди 102-річчя.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

У 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Теги:
Поділитись: