У листопаді четверо мешканців Львова відзначатимуть свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, першою цього місяця свої уродини відзначила Тетяна Філіппова: 1 листопада їй виповнився 101 рік.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Окрім того, 4 листопада, привітання з нагоди сторіччя прийматиме Ганна Демиденко. Також свої уродини цього місяця відзначатимуть Андрій Ковальський: 11 листопада йому виповниться 100 років. А 21 листопада святкуватиме 101-річчя Ксенія Савіцька..

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Теги:
Поділитись: