У грудні дев’ятеро мешканок Львівської громади відзначатимуть свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця, до слова, аж девятеро панянок святкуватимуть свої уродини. З них – четверо відзначатимуть столітній ювілей, троє – святкуватимуть 101-й День народження, ще одній панянці виповниться 102 роки, а найстарша груднева уродинниця прийматиме вітання з нагоди 105-ліття. Цікаво, що троє уродинниць матимуть свято в один день – 25 грудня.           

Зокрема, першою цього місяця своє День народження уже відзначила Емілія Прокопович: 10 грудня їй виповнився 101 рік. Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Поділитись: