У грудні четверо мешканок Львівської МТГ відзначають свої 100 та більше років

Четверо мешканок Львівської МТГ у грудні відзначають свої 100 та більше років. Двоє із них – свій столітній ювілей, а двоє львівянок святкують ще поважніші уродини: 101 та 104-річчя. Двоє із них мешкають у Франківському районі Львова, двоє – у Галицькому. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.       

Перша із грудневих ювілярок, Емілія Прокопович, уже відзначила свій День народження: 10 грудня їй виповнилось 100 років. Представники управління від імені громади привітали уродинницю та вручили їй матеріальну допомогу у 5 000 гривень, вітальний лист від імені міського голови та пам’ятну монету.

Уже 24 грудня свій сотий День народження святкуватиме Ганна Кострицька, а наступного дня, 25 грудня, уродини відзначатиме Парасковія Кушницька: їй виповниться 101 рік. Найстарша мешканка грудня, і одна із найстарших мешканок нашої громади, Ніна Медвєдєва, прийматиме привітання з нагоди свого 104-річчя 26 грудня.

Нагадаємо, що усіх львів’ян, яким виповнилось 100 і більше років, як і щороку, від імені громади вітатимуть представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, яким виповниться по сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Загалом у 2021 р на виплати одноразової допомоги для  львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 250 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень  виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 18.01.2021 р № 9 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2021 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Поділитись: